Türkiye’nin En Büyük Spor Etkinliği Başlıyor!


   Biliyorsunuz ülkemizde spor diyince akla gelen tek bir spor dalı var; Futbol. Bu yüzden en büyük spor etkinliklerimiz genellikle haftasonu yayınlanan futbol programlarından ibaret oluyor. Ama bu anlayışı değiştirmek için çabalayan ve elini taşın altına sokan güzel yürekler de var. Bu etkinliklerden en büyüğü de 28-29 Mart 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan; SPORTS İSTANBUL 2015.

Afiş

   SHINE Entertainment tarafından düzenlenecek olan organizasyon da Türkiye’den spor ve sağlık alanlarından hizmet veren sektörünün önde gelen 45 firması da katılımcılarla buluşacaklar. Yaklaşık olarak 2 gün içinde 10 bin ziyaretçi gelmesi hedeflenen platformda firmalar da yeni ürünlerini sporseverlere sunma fırsatı bulacaklar. Aynı zamanda katılımcı firmaların düzenleyeceği birbirinden eğlenceli aktivitelerde ziyaretçilere süpriz hediyeler dağıtılacak.

Instagram

   Etkinliğin bir diğer güzel yanı da Türk Futbolunun Efsanesi için ‘Süleyman Seba Spor Paneli’ açılacak olması. Futboldan, tenise toplamda 30 başlık altında organize edilecek olan panellerde Türk Sporunun çeşitli dallarında hizmet eden Sporcu, antrenör, yöneticiler, taraftar grupları, ünlü spor yazarları gibi birçok farklı kalemden insan ziyaretçi kitlesi ile etkileşime geçme fırsatı bulacak. Bunlardan şimdiye kadar açıklanan isimler: Ertuğrul Sağlam, Yılmaz Vural ve Ömer Onan.

ana ivanovic sports istanbul

   NtvSpor’un canlı olarak yayınlayacağı organizasyon için üniversitelerin spor kulüpleri de etkinlikte yerlerini alacaklar. Panellerde konuşma yapacak isimlere de merak ettikleri konularda ve gençliğin spora yaklaşımı hakkında sorular soracaklar. Ayrıca etkinlik boyunca kurulacak alanlarda kaykay pisti, Play Station turnuvası, masa tenisi turnuvası gerçekleştirilirken, katılımcı firmalar da kendi etkinlikleriyle ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatacak.

Tüm sporlar

28-29 Mart’ta tüm sporseverler Haliç Kongre Merkezi’nde buluşuyor. Sen nerdesin? :)

Katılmak için buraya tıklayabilirsin.

Sports İstanbul Sosyal Medya Hesapları:
facebook sports istanbul

 

Twitter Sports İstanbul
İnstagram Sports İstanbul

 

Ekşi Sözlük Sports İstanbul

Bunlar da ilginizi çekebilir

1 Response


Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.