Sony Xperia Z3 Kritiği


   Özellikle bugünden itibaren başlayacak olan elektronik ürünlere ek vergi gelmesi ile beraber fiyat/performans oranı tatmin eden akıllı telefon bulmak günden güne zorlaşıyor. Bu sebeple araştırma yaparken sadece iki amiral gemi diye tabir edebileceğimiz firmaların kıskacında kalmamak, biraz daha saha araştırması yapmak gerekiyor. 

akıllı telefon komik gif

  Ben de biraz da zorunluluktan akıllı telefon yenileme sürecine girince zevkli bir araştırma sürecine koyuldum. Öncelikle araştırmalarımı, güvenli ve geçmişi sağlam temellere dayanan şirketlerin kurduğu ticari siteler üzerinde yoğunlaştırdım. Bunların başında da Sabancı güvencesi ile satış yapan kliksa.com geliyordu. Alacağım yerden emin olduktan sonra sıra performansı tatmin edici olan, aynı zamanda cep dostu bir ürün aramaya geldi. Android işletim sistemlerini en verimli şekilde kullanan markalardan biri olan Sony bunların başında geliyordu. Sony’nin piyasaya sürdüğü, markasının teknolojiye açılan yüzü Sony Xperia Z3‘ü incelemeye koyuldum.

kliksa.com sony xperia

2.5 GHz dört çekirdekli işlemci hızı, 20.7 MP arka ve 2.2 MP ön kamera çözünürlüğü, su altında yüksek derinliklere kadar sorunsuz fotoğraf çekimi ve en önemlisi 2 gün giden şarjıyla akıllı telefon ve ilk cep telefonlarının en iyi özelliklerini toplamış bir ürün olarak karşıma çıktı. Bir de üstüne kliksa.com’da 2300 Tl’den 1700 TL’ye düşen indirimli fiyatını görünce üstüne sadece sipariş edip koltuğumda gerinmek kaldı :)  Ayrıca site üzerinde satın alan kullanıcıların yazdığı yorumları görünce hem hikayalere gülüp hem de satın almaktan emin oldum diyebilirim: 

kliksa.com yorumlar

Eğer siz de bu aralar bir akıllı telefon almak niyetindeyseniz, kesinlikle siteyi incelemeden kararınızı vermeyin derim. Bir sonraki teknolojik ürün kritiğimizde görüşmek üzere :) 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

1 Response


  • Ayça Şahin // // Reply

    Teknoloji acayip bir şekilde gelişiyor,

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.