Legend Online, Türkçe Mmorpg ve Futbol Oyunu Tanıtımı


Legend Online adı altında ülkemizde son yıllarda online oyun platformlarının artmasının sonucunda savaş oyunları kategorisi altında bulunan oyunlardan birisi olan bu oyun oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Karakter satışlı ve level atlamalı bu oyuna kayıt olmak ve oynamak için yapmanız gereken tek şey Legend Online bağlantısına gitmek olacaktır.

Legend Online

Türkçe Mmorpg Adı altında son yıllarda online oyunların artış göstermesi üzerine ve ülkemize de bu oyunların tasarlanarak piyasaya sunulması sonucunda birçok kullanıcının bu oyunla tanışması ve oynamaya başlaması adına oyunlar Türkçeleştirilmiştir. Siz de bu online savaş oyunlarını Türkçe olarak oynamak istiyorsanız Türkçe Mmorpg bağlantısına giderek bunu yapabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Futbol oyunu adı altında online oyun platformları üzerinde spor oyunları kategorisinde bulunan bu oyunların birçok çeşidini artık bilgisayarınızdan oynayabileceksiniz. İnternetiniz olmadığı halde online oyun oynamak artık mümkün olacaktır. Sadece şut çekme veya takım seçerek maç yapma değil, mahalle futbolundan tutun da Amerikan futboluna kadar her çeşidini oynayabileceğiniz bu oyunları futbol oyunu indir bağlantısını kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 Yemek yemeyi bile unutturacak derecede eğleneceğiniz bir oyun serüveni dileğiyle :)

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.