Gezginler İçin Çantanın Önemi


Eğer ki siz de durduğu yerde duramayan, her anınızı yeni yerler keşfederek geçirmek isteyen biriyseniz, iyi bir macera için gezginliğin görünmez altın kurallarından birine çok ihtiyaç duyacaksınız demektir;  rahatlık. Genellikle cüz’i miktarla, görebileceğim en çok yer parolasıyla çıkılan seyahatler yorucu olabiliyor. Çünkü yeri geldiğinde günlerce dışarıda kalabilir, bir günde onlarca kilometre yok alabilirsiniz. Bu yüzden yanınızdaki temel ihtiyaçlar dışında fazla bir yük taşımanız sizi oldukça yoracaktır.

gezi ihtiyaçları

Sırt çantası için 15 kilodan fazlası uzun süreli gezilerde tavsiye edilmez ve alacağınız sırt çantası omzunuzu zedeleyen, bağları kopan, büyüklüğüne rağmen yük hacmi geniş olmayıp gereksiz fazlalık yaratan çantalar gezinizi mahvedebilir. Bu yüzden belki de hayatınızda bir kere çıkacağınız uzun süreli geziler için kaliteden yana tercih yapmanızda fayda var.  

nike hepsi burada

Nike çanta modelleri bu konuda kalite açısından sektöre demir atmış gibi duruyor. Özellikle Classic Line çantaları okul çantası olarak da tercih edilebildiği gibi uzun süreli geziler için gerekli litreyi sağlayacak şekilde dizayn edilmiş. Nike All Access Soleday’ler ise daha uzun süreli geziler için gerekli hacme sahip ve rahat bir kullanım imkanı sunuyorlar. 

Nike Soleday hepsi burada

Eğer her zaman yanınızda taşımayacağınız eşyalarınız varsa Nike Brasilia da esnek ve kullanışlı yapısıyla gittiğiniz her yerde size zorluk çıkarmadan eşlik edecektir. Bu seyahat zamanlarında aklınızda hala çanta derdi varsa Hepsiburada.com’daki indirim zamanını kaçırmayın derim  :) Mutlu anılarla döneceğiniz güzel bir gezi dönemi dileğiyle.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.