Facebook Internet Explorer 9 ile Çok Daha İyiInternet Explorer 9, hem temiz ve sade arayüzü ile en sevdiğiniz web sitelerinin içeriklerini ön plana çıkarıyor, hem de gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde web’de kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve bilgisayarınızın güvenliğini koruyor. Windows 7 için özel olarak geliştirilmiş olan IE9’un bir diğer avantajı da, tek tıkla ulaşabilmeniz için sık kullandığınız siteleri PC’nizin görev çubuğuna taşıması.


Internet Explorer 9’un site sabitleme özelliğinden faydalanmak için tek yapmanız gereken, sabitlemek istediğiniz site açıkken adres çubuğunda yer alan site logosunu ya da açık olan sekmeyi Windows 7 görev çubuğuna sürüklemek. Bunu yaptığınızda siteyi, öncesinde tarayıcıyı bile açmaya gerek kalmadan, tek tıkla erişilebilecek şekilde masaüstünüze taşımış oluyorsunuz.

Internet Explorer 9’un sabitleme özelliği sayesinde, Facebook’u da çok daha etkin şekilde kullanmanız mümkün. Internet Explorer’ın Facebook’a özel sıçrama listesi sayesinde hem tarayıcınızı bile açmadan Facebook’un farklı bölümlerine anında tek tıkla ulaşabiliyor, hem de Facebook’taki yeni bildirimlerinizden anında haberdar olabiliyorsunuz. Internet Explorer 9’un Facebook sabitleme özelliğinden faydalanabilmek için, IE9 adres çubuğundaki Facebook ikonunu veya Facebook sekmesini tutup Windows 7 görev çubuğuna sürüklemeniz ve buraya bırakmanız yeterli.

Hemen Internet Explorer 9’u yükleyip ayrıcalıklarını yaşamak için tıklayın!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

4 Responses


  • Çetin // // Reply

    Bu mudur yani, bir tek görev çubuğuna ekleyebildiğimiz için mi Internet Explorer 9 kullanmalıyız? Bırak Allah aşkına, o özellik de olmayıversin, Chrome da Firefox da bin basar Internet Explorer’a.

  • raisondetre // // Reply

    Tabiki tek artısı bu değil. Ama bana göre insanların kafası hala ie 5’in yavaşlığı ve kullanışsızlığında kaldı. Ama ie 9 ile birlikte artık chrome gibi sadece ve firefox gibi grafiği daha üst düzey bir browser yakaladım ben. Tabi bu benim fikrim ama ön yargılar kırılırsa görebilirsiniz. En önemli artısı da windows 7 ile inanılmaz uyumluluğu, istediğiniz sayfayı kopyaladığınızda daha browserı açmadan bildirimlerin gelmesi. Bu da benim gibi oyun sevdalıların istediği bir özellikti yıllardır, browserın güncellemelerinden etkilenmemek için.

  • akif // // Reply

    yaşasın özgür yazılım!

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.