En Önemli Veri Merkezi Konferansı 6 Kasım’da Başlıyor!


DatacenterDynamics’in düzenlediği, “Veri Merkezi ve Bulut’a Dönüşüm Konferansı” 6 Kasım 2016’da İstanbul’da gerçekleşecek. Türkiye’nin önde gelen CIO ve CTO’larının da katılacağı konferansta, cloud computing teknolojisinin geldiği yeri ve ilerleyen günlerde sektördeki payının ne olacağı üzerine önemli çıkarımlar yapılması bekleniyor.

data-center-dynamics-konferans-turkiye

DataCenterDynamics (DCD), Türkiye pazarının yanı sıra Orta Doğu ve Avrupa’nın bilgi işlem profesyonellerini bir kez daha ayni platformda DCD Veri Merkezi ve Bulut’a Donusum Konferansi ile bir araya getiriyor.

Türkiye Avrupa ve Asya arasındaki coğrafi konumu ve gelişen digital ekonomisi ile bölgenin bilişim alanında lideri olma yolunda ilerliyor. Bu yıl DCD Veri Merkezi ve Bulut’a Donusum Konferansi bölgedeki bulut ve veri merkezi altyapısı geleceğini daha geniş bir şekilde ele alacak. Bulut, IoT ve Akıllı Şehirlerin oneminin artmasiyla birlikte,Turkiyede BT altyapi gereksinimlerini destekleyen veri merkezi ihtiyaclarina yukselen bir talep olusmaktadir.

datacenterydynamics-turkiye-konferans-programi

Farklı konferans konu başlıkları ile DCD Veri Merkezi ve Bulut’a Donusum Konferansi yerel ve bölgedeki uygulayicilarla birlikte tesis seviyesinden, sanal makina ve Bulut altyapisi uzmanlarina kadar bir çok BT profesyonelini bir araya getiriyor.

Büyüyen Türkiye pazarıyla kullanılan yeni teknolojilerin, yasanılan zorlukların ve başarı hikayelerinin paylaşıldığı benzersiz bir platform olacaktir.

DCD Veri Merkezi ve Bulut’a Donusum Konferansi 7’nci yılında son kullancılara ücretsiz katılma olanağı sunacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.