En İyi WordPress Temaları


türkçe wordpress temaları

Bir WordPress temasından hem kullanışlı, hem de kişiselleştirme  seçeneği fazla olması beklenir. Binlerce temadan kimisinin arayüzü güzel, kimisi kolay özelleştirme seçenekleriyle webmaster dostu, kimisi de kullanım rahatlığıyla ziyaretçi dostudur. Eklentiler WordPress siteleri için olmazsa olmaz olsa da, sayıları arttıkça site yavaşlamaya ve isteklere geç cevap vermeye başlar. Bu da doğal olarak ziyaretçiyi iter. O yüzden temadan birçok farklı yönü olması, fazla eklentiye ihtiyaç bırakmaması istenir. Biz de çok fazla kod bilgisine gerek olmadan kullanılabilecek 5 tane sizin memnun edeceğini düşündüğümüz tema seçtik:

Destro


Son zamanların en çok tercih edilen temalarından biri. Geniş css desteği, htlm5 kullanım alanı genişliği, kategori hiyerarşisi ve şablonları dizayn ile istediğiniz yere sürükleyebilme özelliğiyle, kodlamayla pek arası olmayıp küçük değişiklikler yapmayı sevenlere tavsiye ederim:

 

[warning]İndirmek için resme tıklayın[/warning]
Destro

Teal

Neredeyse bütün özelliklere sahip, mükemmel bir tema daha. Blavatar desteği, öne çıkarılan görsel seçeneği, mikro biçimlerdeki başarısı, hazır çevirileri ve rahat kullanımıyla stil geliştirmeyi seven bloggerlara tavsiye ederim:

[warning]İndirmek için resme tıklayın[/warning]

Teal

 

Bueno

Bueno’nun bu listede olmasının sebebi yazının başında bahsettiğimiz neredeyse tüm özelliklere sahip olması. Basit ama kullanışlı bir tema. Sosyal paylaşım butonlarının göz yormayan stili, göz kamaştırıcı yazı ön görseli seçenekleri ve rahat kullanımıyla tercih edilebilir:

[warning]İndirmek için resme tıklayın[/warning]

Bueno

 

Aldehyde

Göz yormayan ama kullanışlı dizaynıyla beni etkileyen bir tema. O an aradığınız şey dışındaki aktivitileri soldurma seçeneği ile ön plana çıkıyor. Parent page ve share buttons konumları hem kullanışlılık hem de görsellik açısından gerçekten iyi düşünülmüş. Sadeliği sevenler için güzel bir tema:

[warning]İndirmek için resme tıklayın[/warning]

Aldehyde

 

 

Irex Lite

Irex Lite için , direkt görsel tasarımı ile fark yaratmayı başarabilmiş, olağanüstü arayüz seçeneklerine sahip,  foto bloggerlar için çöldeki vaha diyebiliriz. Arka plan ile şablonu, okunma kolaylılığını bozmadan birleştirip, kaliteli görsel bütünlük sunabilen fazla tema yoktur. Ama Irex Lite sağ köşede bulunan mini tuşlarla arka plan değişimine bile olanak sağlayabilen, geçişleri durdurma ve devam ettirme seçeneği sunan güzel bir tema. Tavsiye ederim:

[warning]İndirmek için resme tıklayın[/warning]

Irex Lite

 

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.