E-Ticaret’te Müşteri Beklentisi


Türkiye’de e-ticaret yapan firmalar çoğunlukla beklentinin gerisinde kalsa da, kırtasiye ve ofis ürünlerinde bu beklentiyi karşılayan birkaç firma yok değil. Bunlardan biri de Avansas.

avansas kampanyalar

Türkiye’de azınlıkta olan büyük mağaza kırtasiyelerinde bile istediğiniz ürünlerin çoğunu bulmanız imkansıza yakın. Ürün bulunsa dahi onu karışık rafların arasından kazarak çıkarmak gerekebiliyor çoğunlukla. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte firmalar da bir nevi çevrimiçi hizmet vermeye başladılar. Türkiye’de bu süreç ağır ilerliyor, bu yüzden işini düzgün yapan firmalara ayrı bir parantez açmak kamu görevine dönüşüyor diyebiliriz.

Avansas kategoriler

Avansas’ta ürünlerin kategorilere düzgün bir şekilde ayrılmasını kullanışlı bir alışveriş serüveni için artı puan olarak yazabiliriz. “Ofis Kırtasiye Malzemeleri” kategorisinde bile sadece 41 çeşit başlık olması bu işe olan ciddi yaklaşımlarını gösteriyor. Özellikle IT sektöründe çalışanlar için tam bir baş belası olası laptop ısınmasına karşın aradığım özellikte bir ürünü bulmak bir süre sonra işkenceye dönmüşken, Avansas’ta piyasaya göre çok uygun fiyatlarda ve istediğiniz düzeyde laptop soğutucu çeşitleri bulmak mümkün. 

En Uygun Laptop Soğutucular

Bu fiyat/kalite dengesini bozmadıkları sürece de yolları açık görünüyor. Biz de tüketici olarak kötü durumda anında eleştirip, iyi durumda geribildirim vermeyen huyumuzdan vazgeçelim dedik :) Sektörde kullanıcı dostu büyüyen Türk firmalarının artması dileğiyle…

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.