Bir fotoğrafla muazzam bir öngörüye sahip olan kız


Yonja gibi fotoğrafla mesajlaşmanın birleştiği öncü sitelerde türeyen, sonrasında dalga dalga facebook’a yayılan karşı cinsten etkilenen erkeğin beynindeki iyi huylu tümördür. Sanal arkadaşlık sitelerinde kendini farklı gösterme ve bunu karşısındaki kişiye hissettirme isteği her zaman vardır. yalnız yöntemlerde zamanla farklılıklar yaşanmıştır. Önceleri güzel bir yüz veyahut başkasının güzel gözleri kullanılır, er kişi bunlara yorum yapardı. Bir gün vücudun hatlarını gösteren bir ön plan resmi arkada paintle boyanmış deniz manzarasıyla çıkınca ilgiler bir anda değişti. Gel zaman git zaman, biraz öngörüye sahip bünyeler bu özellikler her kesimde bulunabileceği için daha fazla farkındalık yaratmak adına şiirler koymaya başladı. Böylece normalde o resmin altına rahatça sulanamayan er kişi şiiri görünce;

– duygularımızın bu denli ortak olabileceği aklıma gelmezdi :)

Tarzında mesajlarla şansını denedi. Kız burdan da ulaşılabileceğini farketti.

Fotoğraf çeken kız

Evet farklılık ve çekicilik yaratmak istiyordu ama ulaşılmak ona göre değildi. O vakit bunları neden istediğini düşünmezdi. kendini iyi hissettirecek şeyleri düşünürdü. Sonra şiirler de elden ele dolaşmaya başlayınca başka şeylere yönelmek zorunda kalındı. Evet, manzara ve sosyal yaşam fotoğrafları. Balkonuna konan bir kuşu kardeşine korkutup tam uçtuğu anda çekti biri bir gün. “güzelim, ama sizin daha erişemediğiniz bana özel, buram buram yetenek kokan çalışmalarım var.” mesajı verilmişti artık.

– Sen çok farklısın, bu muazzam öngörü ancak böyle bir vücutta beden bulabilir.

Gibi yorumlar hayat bulacaktı akabinde o kuşun veya bir sokak çocuğunun üstünden.

Kaba saba sakallı bir abi de kuşu beğenip çekebilirdi veyahut sokakta her gün gördüğü mendil satan yavruyu mutlu olsun diye fotoğraf karesine sığdırabilirdi ama onun muazzam bir öngörüye sahip olması için vücut hatları o kadar düzgün değildi.

Kız mutluydu, farklı olduğunun farkında olan insanlar vardı artık. Şekilciliğini kamufle eden kuşun uçuşunu izledi. o arada sokak çocuğu mendillerini yere düşürdü, hemen arşınladı düğmeyi. Yeni bir şekle bürünmüştü şimdi.

Fotoğrafçı kız

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.