2014’ü Geride Bırakırken


Gündemiyle, olaylarıyla, yaşadıklarımızla dolu dolu geçen bir yılı daha geride bırakırken biz de bu sene naçizane blogumuza damga vuran olayları derleyelim dedik. Aynı zamanda yazılarla birlikte yıl içinde yaşananları da tekrar gözden geçirme şansı yakalamış olalım: 

GÜLTEPE’YE KANATLANDIK

140 karakteri yasaklatılmaya çalışılırken,  1400 kilometre uzağa elini uzatabilen bir güç sosyal medya. Bunun en güzel örneklerinden birini de Hürriyet Sosyal platformunda faaliyet gösteren Beşiktaş Fan sayfası aracılığı ile gösterdik.  


Gültepe Kanatlandı

 

YILIN EN TARZ BLOGU FİNALİSTİ

Takipçilerimizin desteği sayesinde 600’den fazla blogun katıldığı Türkiye’nin en büyük blog oscarlarını düzenleyen Bumerang’ta ‘En Tarz Blog’ kategorisinde finale kaldık. Bizi destekleyen bütün takipçilerimize teşekkürü borç biliriz :)

En Tarz Blog

 KABUĞUMUZU DEĞİŞTİRDİK

Okurlarımızın daha rahat içeriğe ulaşması ve hızlı bir blog deneyimi yaşaması için tasarımımızı yeniledik. Gelişen teknoloji ve blog okuyucu kitlesinin artmasıyla birlikte kullanıcı dostu arayüzlerin başında gelen HTML5 destekli ‘One Page Template’ dizaynı ile son kullanıcıya rahat bir blog deneyimi yaşatmayı hedefledik. 

tasarım

 

400.00’e YAKIN ZİYARET

Bu yıl blogumuz için de oldukça dolu geçti. 120 bine yakın tekil kullanıcı sitemizi ziyaret ederken, kullanıcılar tarafından 400 bine yakın görüntülenme sayısına ulaşıldı. Blogumuza bu yıl yüzde 8 civarında eski dostlarımız uğrarken, yüzde 92 oranında da yeni insanlar kazandık. Oturum başına 3 sayfa görüntülenmesi ve 50 saniye ortalaması ile sizler tarafından onurlandırıldık. 

İstatistik Çağrı Kaçmaz

 

EN SEVİLEN YAZILAR

2014 yılında blogumuzda 52 yeni makale paylaşıldı. Bu yıl paylaşılan makaleler arasında ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği başlıklar: Game Of Thrones 4. Sezon Değerlendirmesi, Magnum Altın Kelebek Ödülleri, 2014 Brezilya Dünya Kupası oldu. Tüm yazılarda ise zirvede: Gözlerden Uzak Tatil Yerleri, Game Of Thrones ve FM 2013 var.

sayfalar istatistik

 

Elimizden geldiğince yararlı ve kaliteli içerik paylaşarak ziyaretçilerimize reklamsız huzurlu zaman geçirecekleri bir platform yaratmaya çalıştığımız bir yıl daha geride kaldı. Yeni yılda güzel paylaşımlarda tekrar görüşmek dileğiyle. İstediklerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda sağlığınıza da önem vereceğiniz, başarı basamaklarını tırmanırken yalnız kalmayacağınız bir yıl ümidiyle. Mutlu yıllar! 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gitmeden yorumunuzu bırakın.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.